Kto sme?

Ahojte podnikatelia!

Určite to poznáte, s podnikaním sa spájajú rôzne skúsenosti, poznatky, zážitky,radosti, starosti, ale aj zodpovednosť.

Navštívili vás niekedy zástupcovia kontrolného orgánu?
Spomínate si na ten pocit, keď ste sa v minulosti v podnikaní dostali do bezvýchodiskovej situácie?
Zažili ste tiež situácie, kedy ste nevedeli ako máte reagovať?
Stala sa aj vám krivda?
Stalo sa už, že skutok sa stal inak, ako to popisovali inšpektori v protokole resp., že skutok sa nestal vôbec a kontrolóri tvrdili opak?
Koľkokrát ste sa s niekým rozprávali o tom, že ,,však oni aj tak stále niečo nájdu…”

Kto sme?

Sme jedni z vás! Aj my sme v minulosti podnikali. Sme tí, ku ktorým chodili inšpektori na kontroly ako na klavír. Sme tí, čo zažili rôzne správanie od rôznych kontrolórov. Aj my sme v minulosti platili pokuty za niečo, s čím sme neboli vôbec stotožnení. Ale osud mal s nami iné plány. Vedel, že si tým musíme prejsť, aby sme na to nezabudli a vedeli to v budúcnosti použiť. Osud nám neskôr ukázal inú cestu. Nasmeroval nás a ukázal nám, kde sa máme zaradiť.

Neskôr sa nám podarilo zamestnať v kontrolných orgánoch. Pracovali a naberali sme skúsenosti dokonca ako inšpektori priamo v praxi (viac sa o nás dozviete na www.neplat-pokuty.sk). Učili sme sa novým situáciám. Prenikli sme do spôsobu zmýšľania inšpektorov. Teraz už poznáme ich správanie, vystupovanie pri kontrolách, ich konanie a postupy. Neskôr sme sa opäť vrátili do podnikateľského sveta.
S bohatými skúsenosťami a poučení.

Teraz už presne vieme, ako to v praxi chodí! Aj preto sme tu posledné roky pre vás. Pomáhame a radíme vám tak, aby vaše prevádzky a podnikanie boli vzorové. Poniektorí z vás to s nami ťahajú úplne od začiatku. A za to vám od srdca ĎAKUJEME !

My však chceme pomôcť viacerým. Aj takto – elektronickou formou. Chceme vám odovzdať naše poznatky. Preto sme sa pre vás rozhodli prichystať a priebežne pridávať vzory dokumentov, ktoré vám uľahčia podnikanie, ale aj rozhodovanie. Naše KNOW-HOW vo vzoroch dokumentov tak môžete použiť ako prevenciu, ale taktiež modifikovaním aj ako právny nástroj po kontrolách. Rozhodnutie je len na vás! 

Odborníkov

Rokov
skúsenosti

Poskytnutá pomoc
v podnikaní
a pri kontrolách

Ušetrených eur
na pokutách

Ušetrených eur
prevenciou